Як очистити тіло від токсинів максимально швидко та ефективно?
Пам'ятаєте запах маленької дитини?
А тепер порівняйте цей запах із запахом дорослої людини, наприклад, під пахвами, де знаходяться лімфовузли, через які наш організм виводить токсини. Відчуваєте різницю?
Наше тіло має досконалу систему самоочищення, але з віком під впливом екології не завжди «правильного» харчування та різних шкідливих звичок ця система дає збій. Різного роду токсини починають отруювати нас зсередини.
На початку 1900-х років доктор Алексіс Каррел (Alexis Carrel) із Рокфеллерівського інституту медичних досліджень, лауреат Нобелівської премії, провів дивовижний експеримент. Йому вдалося підтримати життя клітин курячого ембріона, зануривши їх у розчин, що містив усі необхідні для життя поживні речовини, щодня змінюючи розчин.
Клітини отримували поживні речовини з багатого поживними речовинами бульйону і виводили свої відходи в той самий розчин. Єдине, що робив доктор Каррел щодня, - викидав старий розчин і замінював його свіжим живильним розчином.
Зазвичай кури живуть у середньому 7 років. Клітини курчат доктора Каррела прожили 29 років, поки одного разу вночі асистент доктора Каррела не забув поміняти забруднений розчин. Наприкінці експерименту доктор Каррель дійшов висновку, що клітина насправді безсмертна. Просто рідина, в якій вона перебуває, деградує.
І одразу виникає логічне питання: Як очистити тіло від токсинів максимально швидко та ефективно?
Якщо виключити голодування, тому що не всі можуть одразу зважитися на такий кардинальний крок, то на думку спадає зміна звичок харчування і сорбенти.
Додати у свій раціон більше клітковини. Фрукти, овочі, крупи – це цінні джерела рослинних волокон, необхідних нашому травленню.
Але для генерального прибирання організму одного салату не достатньо. Потрібна і важка артилерія – сорбенти.
Сорбенти можуть застосовуватися як із профілактичною метою, так і для усунення наслідків різних захворювань та дій шкідливих для здоров'я речовин. А саме: • алергенів; • бактерій та вірусів; • мікроорганізмів; • солей важких металів; • отрут та радіонуклідів; • продуктів розпаду алкоголю; • холестерину.
При цьому ефективні сорбенти для очищення організму: • мають високі сорбуючі властивості; • не токсичні; • безпечні для слизових оболонок; • повністю виводяться з організму; • не провокують дисбактеріоз.
Щодня в нашому житті ми піддаємося впливу сотень тисяч токсичних хімічних речовин. Стає дедалі важче намагатися уникнути непотрібного і часто прихованого впливу, який постійно бомбардує нас.
Найгірше те, що щогодини в навколишнє середовище додається ще три токсини. Сьогодні ми стикаємося з ГМО-рослинами, інсектицидами, гербіцидами та пестицидами, які використовуються на більшості видів кукурудзи, сої, цукрових буряків, цукіні, жовтих кабачків і багатьох інших.
Наша найулюбленіша риба лосось, який ми їмо, тепер буде генетично модифікований (ГМО) без будь-яких доказів безпеки. У стоматології використовується понад 16 900 хімікатів і сімейств хімікатів.
Очевидно, що для детоксикації нам потрібні природні сорбенти, які добре зарекомендували себе, адже хімії в організмі і так багато.
Гугл охоче підкаже, що найпоширеніші і найвідоміші з давніх-давен природні сорбенти - це глина і глиноземи.
Тварини і люди використовують їх для внутрішнього вживання з доісторичних часів, чітко розуміючи, що таким чином вони отримують мінерали, що відсутні в стандартному раціоні, і очищають організм при харчових отруєннях.
Ця потужна магнітна сила з однаковою люттю діє на позитивно заряджені важкі метали, токсини та отрути, а також на позитивно заряджені бактерії, віруси, плісняву, грибки тощо.
Крім великої негативної площі поверхні, бентонітова глина має низку інших найважливіших детоксикаційних і антибактеріальних властивостей, включно з адсорбцією та абсорбцією (поглинання або всмоктування).
Ці два слова звучать досить схоже, але насправді вони дуже різні.
Адсорбція - це властивість глини зв'язувати токсини і бактерії зі своєю зовнішньою поверхнею. Зовнішня поверхня глини притягує позитивно заряджені іони, як магніт, і прикріплює їх до себе, як «липучка». Після адсорбції притягнуті частинки вбираються у внутрішній шар глини, як губка.
Потім глина проходить фазу набухання, яка дає змогу частинкам глини адсорбувати й поглинати в себе матеріали, що в кілька разів перевищують її власну вагу.
Як глина виводить токсини?
Після того як глина адсорбувала, поглинула і розбухла до межі, настає час виконати своє останнє завдання - вийти з організму.
Важливо розуміти, що йдеться про виведення з організму дуже токсичних речовин, таких як ртуть, паракват, свинець, кадмій, хром, афлатоксини, які є шкідливими побічними продуктами росту плісняви і потенційно смертельні для людини, і вторинних продуктів рослин, таких як дубильна кислота, які небезпечні для деяких тварин і завжди небезпечні для людей.
Оскільки глина вбирає токсини в себе, вони не потрапляють назад в організм, коли глина виходить із нього. Оскільки епітеліальна оболонка нашого кишківника заряджена негативно, як і глина, сама глина НЕ всмоктується в наш організм. Подібні заряди відштовхуються один від одного.
Як глина знищує бактерії або, як ми кажемо, «знешкоджує» організм?
Як ви пам'ятаєте з частини вище, бактерії, віруси, дріжджі та грибки заряджені позитивно. Це означає, що вони безнадійно притягуються до сильно негативно заряджених частинок глини.
Деякі з найнебезпечніших і смертоносних бактерій, що перетворилися на стійкі до антибіотиків штами, схоже, не мають механізму виживання проти глини.
Про це дослідження було повідомлено в журналі Science Daily 26 жовтня 2007 року:
Россман Гізе (Rossman Giese), доктор філософії, професор геології в Коледжі мистецтв і наук UB (University at Buffalo), і Трейсі Банк (Tracy Bank), доктор філософії, доцент кафедри геології UB, використовували кілька методів для вивчення глин, включно з атомно-силовою мікроскопією.
«Ми вивчали тяжіння або відштовхування між природними і модифікованими глинами та бактеріями», - каже Гізе.
«На відміну від антибіотиків, які, по суті, є хімічною зброєю проти бактерій, антимікробні глини широкого спектра дії вбивають суто фізичними засобами», - пояснив він.
«Бактерія повинна вступити у фізичний контакт із глиною, щоб щось сталося, - каже Гізе. Цей контакт стає смертельно небезпечним.
«Антимікробний агент у глині проробляє дірку в клітинній стінці бактерії, внаслідок чого бактерія гине», - пояснив він.
«Найприємніше в цьому те, що бактерія ніяк не може еволюціонувати, щоб уникнути цього, тому стійкість до протимікробної глини навряд чи стане проблемою».
Коли вона додала вулканічну глину до колоній клітин MRSA (метицилін-стійкого золотистого стафілокока), вона виявила, що 99% колоній були знищені протягом 24 годин. За той самий період часу колонії, не оброблені глиною, зросли на 45%.
Глина проявила аналогічний антибіотичний ефект проти сальмонели, пеніциліностійкого золотистого стафілокока (PRSA), патогенної кишкової палички (E.coli) та Бурулі, м'ясоїдного родича прокази, який руйнує імунну систему, шкіру, тканини та кістки, спричиняючи каліцтво у дітей. Тільки у США 2005 року від MRSA загинуло понад 18 650 осіб.
«Глини - це маленькі хімічні аптеки в упаковці», - заявила доктор Лінда Вільямс (Dr. Lynda Williams), доктор філософії, геохімік з Університету штату Аризона зі Школи вивчення Землі та Космосу в Темпі (School of Earth and Space Exploration - Arizona State University).
DETOX DETKA є природним ентеросорбентом - глиною вулканічного походження мінералумонтморилоніту з високим вмістом кремнію (48-54%), магнію (7-13%) та заліза (10-15%).
Завдяки особливостям своєї багатошарової структури, створеної самою природою, він утворює значну поверхню, яка, як магніт, притягує до себе різного роду «забруднювачі».
Запобігає їх прикріпленню до стінок кишечника і виходить із організму в незмінному вигляді, несучи на собі «полонених».
Кислотне тіло - одне з найважливіших питань, оскільки кислотність - одна з головних причин більшості хронічних захворювань, на які страждає людина сьогодні. Майже все, що ми п'ємо і споживаємо, робить нас кислотними.
Використання глини може змінити pH тіла з кислотного на лужний, і це допоможе кожній функції організму організму.
Продовжуючи використовувати глину, ви зможете підтримувати лужний баланс в організмі.
Як приймати: по 2 капсули двічі на добу за 30 хвилин до їди або через 1 годину після прийому їжі.
Важливо пам'ятати: Не приймайте глину одночасно з ліками - робіть перерву щонайменше у 2 години.
В результаті очищення з DETOX DETKA покращується обмін речовин, разом з токсинами, м'яко і плавно йде зайва вага.
Під час проходження через шлунково-кишковий тракт, DETOX DETKA збагачує наше тіло кремнієм, магнієм, залізом та ще цілим рядом життєво необхідних макро- та мікроелементів, відновлюючи мінеральний баланс.
Це вкрай необхідно для швидкого відновлення організму при різних отруєннях і, особливо, при алкогольній інтоксикації.
Залізо зміцнює імунітет, бере участь у виробленні енергії. Головний компонент гемоглобіну – доставляє кисень до тканин.
Магній сприяє розслабленню м'язів, знижує тривожність та покращує якість сну. Є природним антистресовим фактором. Запобігає утворенню тромбів.
Кремній завдяки своїм хімічним властивостям створює електричні заряджені системи. Вони мають властивість "приклеювати" віруси, хвороботворні мікроорганізми, не симбіотичні з людським організмом, не властиві людині.
Вибірково "клейка" здатність колоїдних систем кремнію виявляється унікальною. Вірус грипу, гепатиту, поліартриту, ревматизму, дисбактеріозу, кандиди, дріжджі та інші мікроорганізми, що викликають патологічні ситуації в організмі - засмоктуються в колоїдні утворення кремнію силою електричного тяжіння як у крові, так і в кишечнику.
Крім того, застосування DETOX DETKA забезпечує профілактику ракових захворювань. Він очищує органи травлення від канцерогенних речовин, що накопичуються там, побутового або хімічного промислового походження.
Чорнобильська трагедія підштовхнула вчених до методів сорбційної терапії. Природний ентеросорбент DETOX DETKA дозволяє виводити токсини та радіонукліди з організму найбільш щадним шляхом.
Є безпечним та сертифікованим засобом.
Цей факт має особливе значення для тих, хто проходить хіміо- та радіотерапію. Застосування мінерального комплексу DETOX DETKA допомагає зменшити побічні ефекти, покращити емоційний стан та зміцнити імунітет пацієнтів.
Кремній має м'які дезінфікуючі властивості, має болезаспокійливу та протизапальну дію.
Наукові дослідження, присвячені користі глини, опубліковані в Pubmed
PubMed Central® (PMC) — це безкоштовний повнотекстовий архів журнальної літератури з біомедицини та наук про життя в Національній медичній бібліотеці Національного інституту здоров’я США.
1. Оцінка гіпотез про фізіологічні функції людської геофагії Why on earth?: Evaluating hypotheses about the physiological functions of human geophagy https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/21800636/
3. Наноглини для лікування раку: сучасний стан і перспективи на майбутнє Nano-Clays for Cancer Therapy: State-of-the Art and Future Perspectives https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/36294875/
4. Останні досягнення в природній наноглині для діагностики та терапії раку: огляд Recent advances in natural nanoclay for diagnosis and therapy of cancer: A review https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/38325142/
5. Шаруваті глинисті мінерали в терапії раку: останні досягнення та перспективи Layered Clay Minerals in Cancer Therapy: Recent Progress and Prospects https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/37093210/
6. Ефективність модифікованих глинистих мінералів проти хімічних і біологічних бойових речовин для цивільного захисту людей Modified clay minerals efficiency against chemical and biological warfare agents for civil human protection https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24603112/
7. Широкий спектр антибактеріальної активності in vitro глинистих мінералів проти чутливих до антибіотиків та антибіотикорезистентних бактеріальних патогенів Broad-spectrum in vitro antibacterial activities of clay minerals against antibiotic-susceptible and antibiotic-resistant bacterial pathogens https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18070832/
8. Вплив мінерального складу глин та природи поверхнево-активної речовини на адсорбційну здатність Influence of clay mineral structure and surfactant nature on the adsorption capacity of surfactants by clays https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17532126/
9. Природні та синтетичні глинисті мінерали у фармацевтичній та біомедичній сферах Natural and Synthetic Clay Minerals in the Pharmaceutical and Biomedical Fields https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/37242610/
11. Наночастинки полі(d,l-лактид-ко-гліколід)/монтморилоніту для пероральної доставки протипухлинних препаратів Poly(d,l-lactide-co-glycolide)/montmorillonite nanoparticles for oral delivery of anticancer drugs https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15894372/
12. Оцінка мікрокомпозитів глина/полі (L-лактид) як протипухлинного препарату, резервуара 6-меркаптопурину через цитотоксичність in vitro, маркери окисного стресу та фармакокінетику in vivo Evaluation of clay/poly (L-lactide) microcomposites as anticancer drug, 6-mercaptopurine reservoir through in vitro cytotoxicity, oxidative stress markers and in vivo pharmacokinetics https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24036475/
Ваші особисті дані будуть використані для обробки вашого замовлення, підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті та інших цілях, описаних у нашому політика конфіденційності