Секс, молодість, кремній та судини

Чому кремній є найважливішим елементом для здоров'я людини?
Уявіть собі сучасний електронний прилад - телевізор, створений за досконалою схемою.
У цій схемі закладено певну кількість елементів зв'язку та перетворювачів. Усі вони на кристалах кремнію. Викиньте із схеми 2/3 цих кристалів, і телевізор навіть не ввімкнеться, його екран не засвітиться.

Дивно, що, чудово знаючи про Кремнієву долину в США, щодня користуючись комп'ютерами та смартфонами, які працюють завдяки кристалам кремнію, ми зовсім не замислюємося про те, яку величезну роль грає кремній в організмі людини.

Ще 1939 року німецький професор Адольф Бутеннадт (Adolf Butenandt), лауреат Нобелівської премії, довів, що життя неможливе без кремнію.

Кремній: користь металоїду для здоров’я
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24470100/

Організм людини є мобільною автономною біо-радіосистемою - людина розвивається, живе, спить, його біологічні процеси життя управляються з мозку, за численними лініями зв'язку (нервові, рідинно-тканинні та ін.).

Елементом, що перетворює численні види енергії в процесах життєзабезпечення, наприклад, світлову в електричну, електричну на хімічну, хімічну на електричну тощо. д., є кремній.

Хімічний склад кремнезему та його потенційна користь для здоров’я
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17435951/

Кремній приймає та передає сигнали від мозку, він необхідний абсолютно всім тканинам та органам людини для їх бездоганного функціонування протягом «гарантійного терміну».

Якщо численні системи зв'язку всередині організму позбавити кремнієвого елемента-перетворювача, то системи зв'язку стануть недієздатними. Внаслідок зіпсованих зв'язків – хвороби.
Наше тіло починає пришвидшено старіти.
Вік людини прийнято вважати за станом її кровоносних судин. Вираз, «з людини пісок сиплеться» має буквальне значення: людина втрачає кремній.

Згідно з висновками біохіміків, кремній використовується в організмі людини восьмиразово, беручи участь у різних проміжних реакціях як каталізатор, енергогенератор, що забезпечує життя. Після восьмиразового використання кремній виводиться.

У тілі дорослої людини міститься 7 г кремнію. Найбільше (близько 0,5-1 г) кремнію щодня надходить в організм людини з їжею рослинного походження.

Якщо вміст кремнію не поповнюється з їжі та води, життя в ньому згасає.

Кремній, клітковина та атеросклероз
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/65565/

Нестача кремнію - серйозний фактор для розвитку багатьох хвороб, і в першу чергу - атеросклерозу.

Відкладення холестерину та інших шлакових речовин на судинах – одна з найважливіших причин старіння організму.

Кремній, що міститься у тканинах стінок судин, перешкоджає проникненню холестерину в плазму та відкладенню ліпідів на стінках судин.
З віком, через неправильне харчування та шкідливі звички, вміст кремнію в стінках судин зменшується. А кремній, що забезпечує еластичність стінок судин і здатний відповідати на команди мозку до розширення або звуження судин, замінюється кальцієм. Це призводить до кальцинування судинної стінки та гнучкі судини стають жорсткими.

Саме заміщення кремнію кальцієм у тканинах судин робить їх жорсткими, і вони «не чують» розпорядження мозку, тому що вловлювати та перетворювати електричні імпульси від мозку може лише кремній. Кальцій впроваджується у стінки судин, роблячи їх тендітними. На жорстких шипах кальцієвих включень у стінках судин починає осідати холестерин, утворюються бляшки холестерину.

Просвіт судин звужується. Погіршується кровопостачання органів (ішемія), порушується цілісність внутрішньої оболонки судин. Цей стан характеризується різким зниженням еластичності судин через відкладення солей кальцію на стінках. Поступово стінки судин руйнуються і настає стан інфаркту.

Аритмія серця, інсульт, порушення еректильної функції далеко не повний список хвороб при зміні стінок судин через дефіцит кремнію в організмі людини.

Зворотна залежність вмісту кремнію у питній воді та атеросклерозу у Фінляндії
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/65628/

Атеросклеротичні зміни в судинах призводять до порушень кровообігу в органах малого тазу.

Стінки артерій стають щільними та нездатними добре розтягуватись у моменти припливу крові. А механізм ерекції побудований на тому, що артерії статевого члена повинні дуже активно наповнюватися кров'ю.

Еректильна дисфункція і атеросклероз
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12162940/

Ерекція безпосередньо залежить від того, наскільки добре працює кровотік у всьому організмі і особливо в статевому члені, а не від віку.

Захворювання серцево-судинної системи – найпоширеніша причина розвитку імпотенції. У 50% випадків – це атеросклероз.

Зниження якості та сили ерекції є першим дзвіночком про ураження судин атеросклерозом. Це важливий сигнал для чоловіка перевірити роботу серця та судин.

Еректильна дисфункція і серцево-судинні захворювання
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25526225/

Якщо не помічати очевидного, як, на жаль, і надходить більшість представників «сильної» статі, через 5-6 років до неї приєднається гіпертонічна хвороба, а через 10-15 років може спалахнути і справжній грім – інфаркт та інсульт.

Тому сучасні урологи-андрологи, піднімаючи цю проблему, турбуються не стільки про повернення чоловіків до сексуальних подвигів, скільки про більш ранню профілактику серцево-судинної патології, що починається. За даними досліджень, основна маса чоловіків, які потрапили до лікарні з першим інфарктом міокарда, страждали на розлади еректильної функції протягом не менше 5 років.

Але є й добрі новини!
Вчасно виявлений атеросклероз можна загальмувати, а його прояви скоригувати.

Якщо причиною став атеросклероз, то на фоні лікування ерекція може відновитись.

У 1912 р. німецький лікар Кюн встановив, що сполуки кремнію здатні перешкоджати розвитку атеросклерозу.

У 1957 р. французькі вчені М. Лепгер та Ж. Лепгер описали факти, що підтверджують, що при атеросклерозі у хворих людей, як правило, дуже низький вміст кремнію в тканинах, що становлять стінки судин, у порівнянні зі здоровими.

Вони ж експериментально підтвердили, що введення в організм сполук кремнію зупиняє розвиток атеросклерозу та допомагає відновити нормальну чистоту та функції стінок судин.

Кремній в профілактиці атеросклерозу та інших вікових захворювань
https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC10940546/

Добавки кремнію знижують виникнення атеросклеротичних уражень судин, зменшують утворення бляшок холестерину, відповідальних за ущільнення артерій при атеросклерозі.

Відновлюється повноцінне кровопостачання всіх органів та тканин.

Кров починає без перешкод доставляти важливі поживні речовини, у тому числі, до волосяних фолікулів та шкіри голови.

Кремній запобігає випаданню волосся.
Кожна жінка мріє якомога довше залишатися красивою і йде для цього на все, підкреслюючи природну красу макіяжом та укладанням. Однак навіть найякісніша косметика не допоможе виглядати краще, якщо шкіра тьмяна, а волосся ламке і не блищить. Щоб досягти відмінних результатів, проблему потрібно вирішувати зсередини!

Використання кремнію для догляду за шкірою та волоссям: доступні хімічні форми та ефективність
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27438201/

Кремній зміцнює волосяні фолікули, стимулює ріст волосся і запобігає їх випаданню. Цей мінерал також покращує здоров'я нігтів, роблячи їх міцними. Уповільнює старіння шкіри, допомагає виробляти колаген.

Клінічне дослідження 2005 року підтвердило, що щоденне вживання протягом 20 тижнів, добавки кремнію в кількості 10 мг надало значний позитивний ефект на поліпшення стану волосся та нігтів, а також текстури шкірних покривів, пошкоджених сонцем.

Вплив перорального прийому холін-стабілізованої ортокремнієвої кислоти на шкіру, нігті та волосся у жінок із фотопошкодженою шкірою
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16205932/

Позитивну дію мінералу легко пояснити – вироблення колагену зменшується з віком, а кремній є ключем до синтезу колагену. Колаген зберігає пружність, еластичність та зменшує появу тонких ліній та зморшок.

2003 року, у своїй книзі «Вода і сіль», доктор Барбара Хендель (Barbara Hendel) написала: «Кремній — найважливіший мікроелемент для здоров'я людини!»

Як поповнити запаси кремнію в організмі?
Звичайно ж, за рахунок вживання продуктів харчування зі злаків, зерна з оболонкою, не очищених від шкірки овочів та фруктів.
У оброблених продуктах, якими багатий раціон сучасних людей, він не міститься.

Як показує практика, людина також швидко справляється з дефіцитом кремнію при вживанні глини.

Природні та синтетичні глинисті мінерали у фармацевтичній та біомедичній областях
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/37242610/

Історія використання глини йде далеко у минуле. У Європі понад сто років тому (у Німеччині) стали добувати глину для харчових цілей. Її і зараз продають у таблетованому вигляді. Глину в порошку продають в Угорщині, Франції та США.

Бентоніт у Кореї: ресурс та напрямок досліджень для біомедичної та косметичної промисловості
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/38730788/

DETOX DETKA є природним ентеросорбентом – глиною вулканічного походження групи монтморилоніту з вмістом кремнію 48-52%.

Вміст оксиду кремнію в ній у кількості більше 45%, робить її доступною для ферменту силікази, що синтезується в шлунково-кишковому тракті людини. За допомогою цього ферменту сполуки кремнію, що містяться в DETOX DETKA, перетворюються на форми, придатні для всмоктування в шлунково-кишковому тракті.

В результаті судини очищаються від жирових і вапняних відкладень, стають еластичними, відновлюється повноцінне кровопостачання всіх органів і тканин.

Зміцнюється структура нігтів та волосся. Значно покращується стан шкіри.

Плюс завдяки високому вмісту магнію (7-13%) у складі DETOX DETKA:
  • Зменшується тривожність;
  • Поліпшується якість сну;
  • Підвищується настрій.

Навіщо ще нам потрібен магній?
Наукові дослідження, присвячені користі кремнію:

1. Кремній: користь металоїду для здоров’я
Silicon: the health benefits of a metalloid
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24470100/

2. Хімічний склад кремнезему та його потенційна користь для здоров’я
The chemistry of silica and its potential health benefits
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17435951/

3. Кремній, клітковина та атеросклероз
Silicon, fibre, and atherosclerosis
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/65565/

4. Кремній в профілактиці атеросклерозу та інших вікових захворювань
Silicon in prevention of atherosclerosis and other age-related diseases
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/38495942/

5. Еректильна дисфункція і атеросклероз
Erectile dysfunction and atherosclerosis
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12162940/

6. Еректильна дисфункція і серцево-судинні захворювання
Erectile dysfunction and cardiovascular disease
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25526225/

7. Еректильна дисфункція та ішемічна хвороба серця
Erectile Dysfunction and Ischaemic Heart Disease
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30697353/

8. Використання кремнію для догляду за шкірою та волоссям: доступні хімічні форми та ефективність
Використання кремнію для догляду за шкірою та волоссям: доступні хімічні форми та ефективність
Use of silicon for skin and hair care: an approach of chemical forms available and efficacy
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27438201/

9. Колоїдна кремнієва кислота для перорального та місцевого лікування старої шкіри, ламкого волосся та ламких нігтів у жінок
Colloidal silicic acid for oral and topical treatment of aged skin, fragile hair and brittle nails in females
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8112478/

10. Вплив перорального прийому холін-стабілізованої ортокремнієвої кислоти на шкіру, нігті та волосся у жінок із фотопошкодженою шкірою
Effect of oral intake of choline-stabilized orthosilicic acid on skin, nails and hair in women with photodamaged skin
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16205932/

11. Кремній і здоров'я кісток
Silicon and bone health
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17435952/

12. Надходження та засвоєння кремнію з їжею
Dietary silicon intake and absorption
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11976163/
Зв'яжіться з Нами
З усіх питань зв'яжіться з нами зручним для вас способом:
Viber +380675080811
info@detoxdetka.com
Графік роботи 09:00 - 19.00